امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
02188539243
09120659426
تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، بالاتر از میدان پالیزی ، کوچه موزه ، پلاک 34 ، طبقه 4

اندولیفت

اندولیفت یک واژه ی بسیار کلی می باشد و خود موضوعات مختلف پوستی را در بر می گیرد که به تشریح و توضیحات آنها در مقاله های بعدی خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید با بالا رفتن سن ، پوست  خاصیت ارتجاعی خود را همراه با کلاژن سازی از دست خواهد داد که این مورد باعث ایجاد لک های پوستی و چین و چروک خواهد شد و صورت چروکیده برای خانم ها و آقایان در هر سن و سالی که باشند  از مهمترین و بزرگترین مشکلات زیبایی می باشد. 
به طور کلی می توان بیان کرد که یکی از روش هایی که به منظور جوانسازی و حفاظت پوست و در جهت رفع چروکیدگی، افتادگی و لک های موجود در پوست مورد استفاده قرار می گیرد، آندولیفت می باشد. آندوليفت روشی مدرن با تکنولوژی بالا جهت تولید و تکثیر الاستین و کلاژن  می باشد که از این روش موجب جوان شدن پوست می شود. روش اندولیفت به این صورت می باشد که  ، بدون ایجاد برش و سوراخی در پوست ای یک فیبر بسیار نازک به درون پوست وارد شده و بین بافت چربی و لایه درم عمقی قرار می گیرد.
مرحله بعدی از این نوع روش لیزر اندولیفت توسط یک فیبر دیگر به این فیبر متصل خواهد شد  و انرژی موجود در لیزر در طیف مادون قرمز در ناحیه مورد نظر تابانده می شود.
استفاده از این روش در جهت جوانسازی پوست دارای مزایایی از جمله موارد زیر می باشد :
دوره ی نقاهت و استراحت کوتاه - عدم وجود زخم و خونریزی - عدم نیاز به برش و بخیه - عدم نیاز به بیهوشی - تغییرات قابل مشاهده بعد از تنها یک جلسه - عدم آسیب به اعضا زير پوست  - مقرون به صرفه - دارا بودن از امنیت بالا نسبت به سایر روش های جوانسازی می باشد. 
بعد از انجام این روش جهت جوانسازی و ... بهتر است که نکاتی را حتما رعایت کنیم تا به نتیجه ی دلخواه خود برسیم :
استفاده از کمپرس آب یخ جهت کاهش تورم و کبودی 
عدم استفاده از مصرف داروهای رقيق کننده خون مانند آسپرین و وارفارین ، الکل و دخانيات به مدت ۷۲ ساعت
خودداری از آرايش صورت به مدت 24 ساعت 
استفاده از دارویی که در صورت نیاز پزشک تجویز خواهد کرد .
دوام و ماندگاری اندولیفت نسبت به سایر روش های جوانسازی بسیار بیشتر و طولانی تر می باشد  است و حداقل زمان ماندگاری  روش اندولیفت را می توان بین ۲ تا ۳ سال تخمین زد که این موضوع خود باعث جذب بسیاری از افراد به این روش شده است. 

فیلم معرفی خدمات اندولیفت کلینیک ملانین

تیزر و فیلم معرفی خدمات اندولیفت کلینیک ملانین

تعداد بازدید این مطلب : 1385
تماس با ما

آدرس: تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، بالاتر از میدان پالیزی ، کوچه موزه ، پلاک ۳۴ ، طبقه ۴

تلفن های تماس : ۰۲۱۸۸۵۳۹۲۴۳ - ۰۹۱۲۰۶۵۹۴۲۶

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلینیک زیبایی ملانین می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح